Hungary

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Hungary » Oktatás » Leadership pentru femei


Leadership pentru femei

Posts 1 to 2 of 2

1

Buna fetelor! Caut un curs online de leadership pentru femei din Romania. Poti recomanda vreun curs? Și este cineva aici care a urmat un curs pe platforma Skillab?"

0

2

Buna ziua! Am urmat cursul de leadership feminin la Skillab și a fost o experiență uimitoare! Cursul Skillab a fost conceput special pentru a ajuta femeile să-și dezvolte mentalitatea de lider, abilitățile de comunicare, încrederea în sine și abilitățile de conducere. Materialele de curs au fost inspiratoare și motivante și mi-au oferit instrumente valoroase pentru a reuși în afacerea și cariera mea. Experiența de învățare pe Skillab a fost foarte interactivă, cu ocazia de a interacționa cu alți participanți la curs, de a împărtăși experiențe și de a primi feedback de la instructori experimentați. Formatul online mi-a permis să îmi planific timpul în mod flexibil și să urmez cursul https://skillab.ro/lecture/164-leadership-pentru-femei într-un ritm confortabil. Simt că am devenit un lider mai încrezător și mai competent datorită acestui curs. Recomand Skillab tuturor femeilor care doresc să-și dezvolte leadershipul și să reușească în demersurile lor profesionale în România!

0


You are here » Hungary » Oktatás » Leadership pentru femei